Friss eredmények

09.28. X.Németh Miklós gerely

09.28. OB 10 km, utcai

Gregor László 29:35 -1.

Kálovics Anikó 34:20 -1.

Fotóalbum/ Stemmer István

Fotóalbum/ Lengyák György

09.28. Maraton, Berlin

Dennis Kimetto/ 2;02:57 h - vcs

Eredmények

09.27. Szentes

Seres András D/61,00 m

09.27. U16 Öt nemzet viadala

F/1. HUN 211 p- L/1.HUN 214 p

Videók, fotók / LGy

09.25. Nyitra, gyaloglás

Madarász Vikt. 5km/21:12p- lj er.

09.24. Dobó SE Őszi sorozat-3.

09.20-21.OB összetett

09.20. V.Nyírség Kupa

Pars Krisztián K/ 79,30 m

09.20. Bacúch, gyaloglás

Madarász Viktória 10km/45:46 -3.

Következő bajnokságok

10.11. szombat! Maraton OB

...........................................

NEVEZÉSI LAPOK

Az országos bajnokságok, és a
MASZ rendezésű versenyek
nevezési  lapjai

ITT megtalálhatók

Hírek

Honlap /  Alapítvány

.......................................

Hegyifutó hírek

Ultrafutó hírek

........................................

Blog a magyar atlétikáról

.........................................

Atlétikai Csapatbajnokság / honlap

..........................................

Atlétikai Magyar Liga - 2014

Abszolút győztesek,helyezettek

Eredménybónuszok összesítése

..................................

A pontverseny

végeredménye:

Junior Liga

Ifjúsági Liga

Serdülő Liga

 

Mezei Futó Magyar Liga 2015

1.forduló  Békéscsaba-Póstelek

Partnereink

Statisztika

Cikkmegtekintések találatai
7897137

Közösségi portáljaink

facebook-logo

Legyen a MASZ rajongója
a Facebook-on is!

 

 

 


Általános tudnivalók a versenyeken és a bajnokságokon való indulás feltételeiről


Az alábbi versenynaptárt naprakészen folyamatosan karbantartjuk, ezért kérjük látogassa oldalunkat rendszeresen.

Az aláhúzott versenynevekre kattintva az adott eseményről további információkat (pl. versenykiírás) olvashatnak.

2011. évi versenynaptár tervezet letöltése

Január
02. (szo)KSI SE RúdugróversenyeBp. Symaeredmény
08. (pé)KSI SE RúdugróversenyeBp. Symaeredmény
09. (szo)PASZ és DVSE Fedett Pályás GyermekversenyeDunakeszieredmény
10. (va)PASZ és DVSE Fedett Pályás Junior, Ifjúsági és Serdülő versenyeDunakeszieredmény
13. (sze)Geotech Fedett Pályás VersenyTatabányaeredmény
16. (szo)SADE Kupa Fedett Pályás Gyermek versenyZalaegerszegeredmény
16. (szo)Fedett Pályás Nemzetközi versenyPozsonykiírás
17. (va)SZ-SZ-B Megye Nyílt Fedett Pályás Serdülő VersenyeNyíregyházaeredmény
23. (szo)Bp. és Pest megye Fedett Pályás Felnőtt, Junior és Ifjúsági BajnokságBudapest - Symaeredmény
29. (pé)IV. Téli Fedett Pályás GyermekversenyBékéscsabaeredmény
30. (szo)ASVÖ Vienna Indoor GalaBécs 
30. (szo)Nemzetközi Fedett Pályás Junior és Ifjúsági VersenyPozsonyeredmény
30. (szo)V. KONDEX Kupa Fedett Pályás versenyZalaegerszegeredmény
30. (szo)SZ-SZ-B Megye Nyílt Fedett Pályás Ifjúsági és Junior VersenyeNyíregyházaeredmény
30. (szo)Fedett Pályás GyermekversenyBudapest,FTCkiírás
30. (szo)DOBÓ SE Téli Versenysorozata I. fordulóSzombathelyeredmény
31. (va)ELAN Fedett Pályás Nemzetközi versenyPozsonyeredmény
31. (va)Ócsai Terematlétika KupaÓcsaeredmény
Február
02. (ke)Indoor Classic ViennaBécskiírás
03. (sze)Geotech Fedett Pályás VersenyTatabányaeredmény
04. (csü)Gugl Indoor MeetingLinz 
06. (szo)Lánchíd-Darvas KupaKecskeméteredmény
06-07. (szo-va)Fedett Pályás Junior és Ifjúsági OBBp.Symaeredmény
09. (ke)TÁSI KupaPécseredmény
11. (csü)DSC-SI Fedett Pályás VersenyDebreceneredmény
12. (pé)VEDAC Fedett Pályás VersenyVeszprémeredmény
13. (szo)MASZ Nemzetközi versenyBp.Symaeredmény
13. (szo)Budapest Fedett Pályás Serdülő Összetett (3 próba) BajnokságaBudapest,FTCeredmény
13. (szo)Lánchíd-Darvas KupaKecskeméteredmény
13. (szo)DOBÓ SE Téli Versenysorozata II. fordulóSzombathelyeredmény
14. (va)Veterán OB és Megyei Nyílt Fedett Pályás Serdülő BajnokságBudapest - Symaeredmény
14. (va)SZ-SZ-B Megye Fedett Pályás Gyermek VersenyeNyíregyházaeredmény
16. (ke)Track&Field Meeting ViennaBécskiírás
18. (csü)DSC-SI Fedett Pályás VersenyDebreceneredmény
20. (szo)Regionális Serdülő VersenyDunaújvároseredmény
20. (szo)Royal Sped Kupa - Zalaeg. Nyílt Serdülő BajnokságaZalaegerszegeredmény
20. (szo)Fedett Pályás Serdülő VersenyBékéscsaba Futóf.eredmény
20-21. (szo-va)Fedett Pályás Felnőtt, Junior és Ifjúsági Összetett OB és meghívásos versenyBp.Symaeredmény
27-28. (szo-va)Fedett Pályás Felnőtt OBBp.Symaeredmény
27. (szo)Téli Felnőtt Dobó OBBp-Dobófészereredmény
28. (va)Dobó SE Súlylökő VersenyeSzombathelyeredmény
Március
04. (csü)Bácsalmási Meghívásos Nemzetközi VersenyBudapest -TFeredmény
06. (szo)Fedett Pályás Serdülő Egyéni OBBp.Symaeredmény
06. (szo)Téli Serdülő Dobó OBBp/Dobó Fészereredmény
07. (va)26. Pécs-Harkány Országúti FutóversenyPécskiírás
12-14. (pé-va)Fedett Pályás VilágbajnokságDoha/QAT 
13. (szo)Téli Junior és Ifjúsági Dobó OBSzombathelyeredmény
13. (szo)Fedett Pályás Serdülő Összetett OBBudapest-Symaeredmény
13. (szo)XIII.Nyírerdő Futás-mezei versenyDebrecenkiírás
14. (va)Budapest és Pest Megye Mezeifutó BajnokságaBudapest – Póluseredmény
20. (szo)Fedett Pályás GyermekversenyBudapest,FTCkiírás
20. (szo)DOBÓ SE Téli Versenysorozata III. fordulóSzombathelyeredmény
20-21. (szo-va)EA Téli Dobó Európa KupaSalon De-Provence/FRA 
24. (sze)Csongrád megyei Mezei DiákolimpiaSzeged 
25. (csü)Bács-Kiskun megyei Mezei Diákolimpia??? 
26. (pé)Tolna megyei Mezei DiákolimpiaBonyhád 
27. (szo)Mezei Futó VilágbajnokságBydgoszcz/POL 
27. (szo)Felnőtt 50 és U23 35 km es Gyalogló OBDudince/SVKeredmény
31. (sze)Rózsavölgyi István 1500 m-es futóversenyTatakiírás
Április
02. (pé)DVSE Dobó és Ugró Minősítő Verseny I.Dunakeszikiírás
03. (szo)DOBÓ SE Téli Versenysorozata IV. fordulóSzombathelyeredmény
07. (sze)Dobó versenyVEDACeredmény
09. (pé)DVSE Dobó és Ugró Minősítő Verseny II.Dunakeszieredmény
10. (szo)100 km-es Ultramarathoni Országos BajnokságKisbérkiírás
10. (szo)Nemzetközi Gyalogló verseny és Junior Válogatott ViadalPodebrady 
15. (csü)Diákolimpia - Mezei Országos DöntőGödöllő 
17. (szo)Halas-Pajzs KupaKiskunhalaseredmény
17. (szo)DOBÓ SE Téli Versenysorozata V. fordulóSzombathelyeredmény
18. (va)Kis és Félmaratoni Országos Bajnokság Encseredmény
18. (va)VEDAC versenyVEDACeredmény
21-22. (sze-csü)Tolna megyei Diákolimpia V-VI. kcs.Szekszárd 
23. (pé)Józsa Dezső emlékversenyPécseredmény
23. (pé)Euro-Geo Kupa Évadnyitó VersenyZalaegerszegeredmény
23. (pé)Ranglista versenySzekszárderedmény
24. (szo)Családi NapBudapest 
24. (szo)Dr. Vanyek Béla EmlékversenyVáceredmény
24. (szo)Albertirsa Város BajnokságaAlbertirsaeredmény
25. (va)Országos 20km Gyalogló Bajnokság és Fiatalok Hosszútávú OBBékéscsabaeredmény
26-27. (hé-ke)Budapest és Pest megye Diákolimpia V-VI. kcs.Budapest - UTEeredmény
26-27. (hé-ke)B-A-Z megyei Diákolimpia V-VI. kcs.Miskolc 
27-28. (ke-sze)Somogy megyei Diákolimpia V-VI. kcs.Kaposvár 
27. (ke)Bács-Kiskun megyei Diákolimpia V-VI. kcs.??? 
28. (sze)Csongrád megyei Diákolimpia V-VI. kcs.Szeged 
30. (pé)Békés Megye Kupa - Minősítő versenyBékéscsabaeredmény
30. (pé)BHSE Ügyességi versenyBudapest, Iharoseredmény
Május
01. (szo)Atlétikai Világnap - X. Tiszaújvárosi Nemzetközi Verseny Tiszaújvároseredmény
01. (szo)Dobó versenyVEDACeredmény
01. (szo)IV. Domain Gróf Zichy utcai futóversenySzekszárd 
02. (vas)ORVUherské Hradiste 
05. (sze)Miénk a tér...Pécseredmény
06. (csü)B-A-Z megyei Diákolimpia II. kcs.Miskolc 
07. (pé)H-beton Jubileumi GálaversenySzolnokeredmény
08. (szo)Misi Kupa - Gyermek VersenyMiskolckiírás
08-09. (szo-va)Budapest és Pest Megye Junior és Ifjúsági BajnokságaBudapest – UTEeredmény
09. (va)10.000 m-es Felnőtt, U23, és Junior OBBudapest, Vasaseredmény
10. (hé)Bács-Kiskun megyei Diákolimpia II-III-IV. kcs. egyéni??? 
10. (hé)Tolna megyei Diákolimpia III. kcs. egyéniBonyhád 
10. (hé)B-A-Z megyei Diákolimpia IV. kcs. egyéni?Miskolc 
11. (ke)Bács-Kiskun megyei Diákolimpia III-IV. kcs. összetett??? 
11. (ke)Tolna megyei Diákolimpia III. kcs. összetettBonyhád 
12. (sze)Tolna megyei Diákolimpia II. kcs.Bonyhád 
12. (sze)Csongrád megyei Diákolimpia III. kcs. összetettHódmezővásárhely 
12. (sze)Csongrád megyei Diákolimpia II. kcs. összetettHódmezővásárhely 
13. (csü)Somogy megyei Diákolimpia II. kcs.Kaposvár 
13. (csü)B-A-Z megyei Diákolimpia III. kcs.Miskolc 
13. (csü)Csongrád megyei Diákolimpia IV. kcs.összetettSzeged 
14. (pé)BHSE Ügyességi versenyBudapest, Iharoseredmény
14. (pé)Dobó SE versenyeSzombathelyeredmény
14-15. (pé-szo)Megyei Összetett versenyPécs 
15-16. (szo-va)Gyalogló Világ KupaChihuahua /MEX 
15. (szo)Váltó OBBudapest, BEACeredmény
15. (szo)50. Magyar Szó Kupa Nemzetközi VersenyZentaeredmény
16. (va)VII. Wink MaratonSiófokkiírás
17. (hé)B-A-Z megyei Diákolimpia IV. kcs. összetett?Miskolc 
18. (ke)Somogy megyei Diákolimpia III. kcs. egyéniKaposvár 
18. (ke)Somogy megyei Diákolimpia IV. kcs. egyéniKaposvár 
18. (ke)Tolna megyei Diákolimpia VI. kcs. egyéniSzekszárd 
19. (sze)Somogy megyei Diákolimpia III. kcs. összetettKaposvár 
19. (sze)Somogy megyei Diákolimpia IV. kcs. összetettKaposvár 
19. (sze)Tolna megyei Diákolimpia VI. kcs. összetettSzekszárd 
19. (sze)Csongrád megyei Diákolimpia III-IV. kcs. egyéniSzeged 
21. (pé)Zalaerdő Kupa - Serdülő Vidék OBZalaegerszegeredmény
21. (pé)BHSE Ügyességi versenyBudapest, Iharoseredmény
21-23. (pé-va)Ifjúsági Olimpia VálogatóMoszkva 
22. (szo)Fejér megye 2010. Évi Nyílt GyermekbajnokságaSzékesfehérvárkiírás
22. (szo)PASZ Nyílt Veterán és Gyermek VersenyBudapest – Iharoseredmény
22-23. (szo-va)Budapest és Pest Megye Nyílt Serdülő Összetett BajnokságBudapest – Iharoseredmény
22-23. (szo-va)MEFOB (Főiskolai OB)Budapest, UTEeredmény
22-23. (szo-va)SCIS BajnokságNagykovácsi 
23. (va)Franz Schuster EmlékversenySchwechadt 
27. (csü)KVDSE GYermekversenyeKeszthelykiírás
28. (pé)Serdülő összetett és egyéni versenySzekszárdkiírás
28. (pé)BHSE Ügyességi versenyBudapest, Iharoseredmény
29-30. (szo-va)Diákolimpia V-VI. kcs Országos DöntőBudapest 
29. (szo)Uri József Távol- és Hármasugró VersenyBudapestkiírás
29. (szo)Nemzetközi Junior VersenyRijeka 
29. (szo)Nemzetközi Gyermek VersenyDebrecenkiírás
29-30. (szo-va)HYPO MeetingGötzish 
Június
01. (ke)Diákolimpia II. kcs. Országos DöntőTata 
02. (sze)V. Hopp-ParádéBékéscsaba 
02-03. (sze)Megyei BajnokságPécs 
03. (sze)Diákolimpia III. kcs. Összetett Országos DöntőBudapest 
05. (szo)Vidék OBZalaegerszegeredmény
05. (szo)10.000 m-es Európa KupaMarseille/FRA 
05-06. (szo-va)Szigeti Sportvarázs, Gyermek versenyMAC-Margitsziget 
07. (hé)Diákolimpia III. kcs. Egyéni Országos DöntőBudapesteredmény
07-08. (hé-ke)Diákolimpia IV. kcs. Országos DöntőBudapesteredmény
08. (ke)Baranya Megye Serdülő, Ifjúsági, Junior BajnokságaBudapesteredmény
09. (sze)Győri UgrógálaGyőreredmény
12-13. (szo-va)Budapest és Pest Megye Nyílt Felnőtt BajnokságaBudapesteredmény
12. (szo)CZE-SVK-HUN U18 Válogatott ViadalCZE 
12. (szo)20 km-es Utánpótlás Gyalogló OBTatabányaeredmény
12. (szo)Dobó versenyPápakiírás
13. (va)Dobó SE dobóversenyeSzombathelyeredmény
16. (sze)UTE Meghívásos futóversenyeBp./UTEeredmény
17-18. (cs-pé)Baranya megyei BajnokságPécs 
19-20. (szo-va)Csapat Európa-bajnokságBudapest 
23. (sze)Kaposvár város BajnokságaKaposváreredmény
25. (pé)Zalaszám Kupa Összetett versenyZalaegerszeg 
25. (pé)Razpis Mednarodni Atletski MitingNova Gorica (SLO)kiírás
26-27. (szo-va)Összetett Európa KupaHengelo/NED 
26. (szo)XXVI. Honvéd Kupa Nemzetközi VersenyIharos Pálya/Bperedmény
26. (szo)Németh Pál EmléknapSzombathelyeredmény
27. (va)Paulinyi EmlékversenyBudapesteredmény
28-29. (hé-ke)Békés Megyei Serdülő Összetett BajnokságBékéscsabakiírás
27. (va)10. Nemzetközi, Innsbruck Város Atlétikai BajnokságaInnsbruckkiírás
Július
02-04. (pé-va)Utánpótlás, Junior és Ifjúsági Egyéni OBSzékesfehérváreredmény
03-04. (szo-va)28. Veteán OBNyíregyháza 
07. (sze)HUN-CZE-CRO-SLO U20 Válogatott ViadalVeszprém/HUNeredmény
07. (sze)VEDAC DobóversenyVeszprémeredmény
06-07. (ke-sze)Serdülő Összetett OBBudapest, Puskáseredmény
10. (szo)Balaton BajnokságVeszprémeredmény
15-24. (csü-szo)Veterán Európa BajnokságNyíregyháza 
15-16. (csü-pé)Allianz OlimpiaBp. Margitsziget 
17. (szo)ARAK KupaSzékesfehérváreredmény
20-25. (ke-va)IAAF Junior VilágbajnokságMoncton/CAN 
27-01. (ke-va)EA Európa-bajnokságBarcelona/ESP 
24. (szo)Dobó SE Ranglista VersenyeSzombathelyeredmény
24. (szo)Kiskunhalas Város Felnőtt DobóbajnokságaKiskunhalaseredmény
24. (szo)FTC DobóversenyeBudapest, KSIkiírás
25. (va)Hegyifutó Magyar BajnokságKőszegkiírás
Augusztus
07-08. (szo-va)Felnőtt OBDebreceneredmény
14-26. (szo-csü)Ifjúsági OlimpiaSyngapur 
14. (szo)Dobó SE RanglistaversenyeSzombathelyeredmény
21. (szo)Veszprém Megye Serd. Dobó BajnokságaPápaeredmény
28. (szo)Dr. Papp Pál Csermák József Nemzetközi Kalapácsvető EmlékversenyTapolcaeredmény
28. (szo)Tisza KupaSzegederedmény
28. (szo)Csongrád megye Serdülő Egyéni és GyermekbejnokságaSzegederedmény
28-29. (szo-va)Bp. és Pest megye Nyílt Egyéni Bajnoksága -Dr Bácsalmási Péter EmlékversenyBudapest, Abertirsaeredmény
29. (va)Ljubljana Grand PrixLjubljana (SLO)kiírás
29. (va)SAVÁRIA-DobógálaSzombathelyeredmény
31. (ke)VI. Hopp-ParádéBudapest, Vigadó téreredmény
Szeptember
03. (pé)Tolna megyei Ranglista VersenySzekszárderedmény
03. (pé)Zalaszám Kupa - UP NagydíjZalaegerszegeredmény
04-05. (szo-va)Kontinensek Kupája (Világ Kupa)Split/CRO 
05. (va)Győr-Moson-Sopron megyei Nyílt Serdülő és GyermekversenyGyőreredmény
08. (sze)VEDAC Szintfelmérő VersenyVEDACeredmény
11. (szo)SLO-CZE-HUN U23 válogatott viadalSLO 
11. (szo)Nyolc ország válogatott viadalaSarajevo/BIHeredmény
11. (szo)Serdülő CSBBudapest, Puskáseredmény
11-12. (szo-va)IAAF Atlétikai Világdöntő 
14. (ke)Józsa Dezső emlékversenyPécseredmény
15. (sze)Forg Tech KupaBékéscsabaeredmény
15. (sze)Vas Megye Serdülő BajnokságaSzombathelyeredmény
16-17. (csü-pé)Tolna megye Nyílt BajnokságaSzekszárderedmény
17. (pé)Bp. Honvéd SE Ügyességi versenyeBp. Iharos pályaeredmény
18-19. (szo-va)Felnőtt, U23, Junior és Ifjúsági Összetett OBBudapesteredmény
18. (szo)Ugró GálaSomoskőeredmény
18. (szo)Ipoly Gyalogló Gála, Gyalogló CSBBalassagyarmateredmény
18. (szo)Budapest Gyermek BajnokságBudapest – Iharoskiírás
18. (szo)XIX. Virovitica-Barcs Félmaratoni HatárfutásVirovitica-Barcskiírás
18-19.. (szo-va)Miskolc Kupa - Regionális Serdülő BajnokságMiskolceredmény
22. (sze)Dobó versenyVEDACeredmény
22. (sze)Pericht-Görkoi Budapest Kupa Bp. Iharos Pályakiírás
24. (pé)Bp. Honvéd SE Ügyességi versenyeBp. Iharos pályaeredmény
25-26. (szo-va)Serdülő Egyéni OBTatabányaeredmény
26. (va)Maraton OBBudapesteredmény
26. (va)IV. M3 Archeopark FutófesztiválPolgárkiírás
27. (hé)Tolna megye Nyílt Gyermek VersenyeBonyhádkiírás
30. (csü)Dobó SE Ranglista VersenyeSzombathelyeredmény
Október
02. (szo)SLO-CRO-HUN U16 Válogatott viadalSLOeredmény
02. (szo)Gyermek CSBBudapest, Puskáskiírás
02. (szo)Németh Miklós Gerelyhajító VersenyVáceredmény
03. (va)Kirchhoffer József MinimaratonGödöllőkiírás
06. (sze)Dobó versenyVEDACeredmény
08. (pé)VersenyBékéscsaba 
08. (pé)XX. major'S papír Őszi CSÓTÓ CsúcsfutásSzombathelykiírás
09-10. (szo-va)Országos Ügyességi és Gátfutó CSBBp. UTEeredmény
10. (va)Nemzetközi Rajkai EmlékversenyDebrecenkiírás
12. (ke)Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó CSB III-IV. kcs.Albertirsa 
13. (sze)Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó CSB V-VI. kcs.Bp. UTE 
16. (szo)IAAF Félmaraton VBNanning/CHN 
14. (csü)Dobó SE ranglista versenyeSzombathelyeredmény
16. (szo)Évadzáró Dobó versenyVEDACkiírás
20. (sze)Dobó SE ranglista versenyeSzombathelyeredmény
22. (pé)VersenyBékéscsaba 
23. (szo)Dobó SE ranglista versenyeSzombathelyeredmény
30. (szo)Megoldás Kft. Kupa - 15 km-es minősítő utcai futóversenySzombathelykiírás
November
06. (szo)BAZ Megyei Mezei Verseny??? 
20. (szo)TerematlétikaSyma/ Bpkiírás
27. (szo)Mezei OBBudapesteredmény
December
05. (va)Fejér megye 2010- évi gyermekbajnoksága 2. ford.Dunaújvároskiírás
12. (va)Mezei Európa-bajnokságAlbuferia/POR 
31. (pé)Szilveszteri FutógálaBékéscsabakiírás